Doučování

Nabízím doučování látky pro ZŠ a SŠ.

Již pět let se věnuji doučování žáků ZŠ a studentů středních škol a gymnázií. Svým žákům a studentům doučování vždy připravuji co nejvíce „na tělo“, aby bylo co nejefektivnější. V rámci doučování dodávám svým studentům doplňkové materiály pro trénink daného předmětu (v případě zájmu mohu zadávat i úkoly či kontrolní testy skrze online platformu Moodle). 

Ke svým svěřencům přistupuji lidsky a přátelsky, neboť nějaká „pedantskost“ není u doučování na místě. Doučování časově i průběhově uzpůsobuji potřebám svých studentů. Za mou pětiletou praxi mám již mnoho úspěchů s přípravami na maturitní a přijímací zkoušky, reparáty nebo třeba i jen na průběžné testy.

Doučování je možné provádět jak osobně, tak také přes SKYPE (nedoporučuji pro doučování matematiky). 

 

Cena za 45 minut doučování je v Příbrami a okolí 350 Kč.

 

V případě doučování v Praze si účtuji navíc 100 Kč jako dopravné.


Momentálně nabízím doučování/výuku následujících předmětů:

Matematika

V rámci doučování matematiky jsem schopný dobře vysvětlit látku na úrovni ZŠ i SŠ. U matematických témat SŠ nedoučuji specifické okruhy vyučované na technických a podobných školách (např. deskriptivní geometrie apod.)

Český jazyk a literatura

V případě doučování Českého jazyka a literatury běžně doučuji studenty na průběžné testy, ale komplexně je připravuji i na současný typ písemné i ústní maturitní zkoušky.

Anglický jazyk

Nabízím také doučování, respektive kurzy (i začátečnické) anglického jazyka. Probíraná témata upravuji na míru Vašim zájmům.

Fyzika

Často také doučuji fyziku na ZŠ a SŠ úrovni. Srozumitelně dokáži vysvětlit jednotlivé fyzikální jevy a jejich využití i jejich matematickou podstatu. Doučování fyziky, která jinak může být pro některé děti nudná, se snažím zpestřovat různými obvyklými i neobvyklými zajímavostmi ze světa vědy.

Chemie

Často také doučuji chemii na ZŠ a SŠ úrovni. Srozumitelně dokáži vysvětlit jednotlivé chemické jevy a jejich využití i jejich matematickou podstatu. Doučování chemie, která jinak může být pro některé děti nudná, se snažím zpestřovat různými obvyklými i neobvyklými zajímavostmi ze světa vědy.

Dějepis

Můžu Vám také posloužit v doučování dějepisu, který je takovou mojí srdcovou záležitostí. Historií se zabývám již od mého útlého věku, a tak jsem schopen jasně, srozumitelně a povětšinou i zábavně vylíčit naše i světové dějiny okořeněné špetkou historických zajímavostí.